Relacja z konferencji pt. „Bezpieczny Senior – Stop Manipulacji, nie daj się oszukać”!

Konferencja prasowa pt. Bezpieczny Senior – Stop manipulacji, nie daj się oszukać, inaugurująca nową edycję projektu pt. „Bezpieczny Senior – Stop Manipulacji, nie daj się oszukać” odbyła się 30 czerwca 2021 r. o godzinie 11.00 na barce Restauracja Wiślany Ogród & Statek Sobieski obok Mostu Dębnickiego w Krakowie.


Retransmisja konferencji prasowej na profilu Głos Seniora: https://www.facebook.com/GlosSeniora/videos/342378273913239

W konferencji wzięli udział Łukasz Salwarowski – Prezes Stowarzyszenie MANKO i Redaktor Naczelny Głos Seniora, a także Ambasadorzy Głos Seniora i kampanii „Stop Manipulacji – nie daj się oszukać”, a wśród nich: dr Marek Pilch, Wirginia Wika Szmyt, Janina Czaja oraz Joanna Talar.


Prezes Łukasz Salwarowski apelował o przyłączenie się wszystkich do włączenia się w akcję mówiąc: „zapraszamy do aktywności, bądźcie jednym z Ambasadorów, działajcie z nami, bo razem damy radę! Wspierajmy się wzajemnie promując ostrożność, przezorność, kampanię Stop Manipulacji – nie daj się oszukać – nie daj się oszukać”!


Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych w ramach programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021–2025 Edycja 2021.